Strona GłównaO NasProjektyPracaKontaktGaleria
Witamy

Bardzo miło nam powitać Państwa na stronach firmy FOTOKART.

Firma Fotokart powstała w 1997 roku i zaliczana jest do największych firm geodezyjnych i geoinformatycznych w kraju. Renomę i rozpoznawalność marki zawdzięczamy wysokiemu standardowi oferowanych usług, wykwalifikowanej kadrze i nowatorskim metodom pracy.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, dodatkowo posiadamy dwa biura w Świnoujściu i Katowicach. Zapewniamy stale zwiększającemu się gronu Klientów szeroką gamę usług geodezyjnych, geoinformatycznych i fotogrametrycznych oraz dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze opracowania zyskują duże uznanie w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne referencje. Oferowany przez nas skaning laserowy - innowacyjna technika pomiaru, dotąd rzadko stosowana w Polsce, cieszy się coraz większą popularnością. Fotokart dysponuje sprzętem i personelem, zdolnym do realizacji tego typu prac.

Zatrudniamy ponad stu specjalistów których wyposażamy w nowoczesny sprzęt geodezyjny i najbardziej efektywne narzędzia informatyczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejszej prace geodezyjne i geoinformatyczne dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Głównymi odbiorcami naszych usług są:

  • urzędy administracji państwowej i samorządowej,
  • przedsiębiorstwa budowlane,
  • zakłady przemysłowe,
  • krajowe i zagraniczne biura projektowe i inżynieryjne.

Wysoki poziom oferowanych usług i produktów utrzymujemy dzięki udoskonalaniu zarządzania przez jakość oraz inwestowaniu w rozwój zawodowy pracowników. Stale poszukujemy i wdrażamy coraz nowocześniejsze rozwiązania organizacyjne i technologiczne. W 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000. Jednostką certyfikującą naszą firmę był Germanischer Lloyd Certification. Jakość i terminowość dostarczanych opracowań oraz dokładne spełnianie oczekiwań zleceniodawców są dla nas etapami na drodze do osiągnięcia głównego celu, jakim jest zaufanie naszych klientów.

Aktualności

Magazyn Informacyjny ,,GEODETA'' 29.11.2010
Zapraszamy do lektury naszego artykułu zatytułowanego "Zmierzyć każdy ruch". Publikacja dotyczy innowacyjnego systemu monitoringu przemieszczeń i skaningu laserowego. Artykuł został opublikowany w magazynie GEODETA (nr 10/2010, str. 69). "Zmierzyć każdy ruch".

Osnowa szczegółowa dla Miasta Katowice 21.06.2010
Dzięki wygranej w przetargu nieograniczonym, wykonamy inwentaryzację, projekt i pomiar szczegółowej osnowy wysokościowej na terenie Miasta Katowice. Umowa została podpisana w czerwcu.

Terminal LNG w Świnoujściu 28.05.2010
W maju rozpoczęliśmy prace geodezyjne związane z realizacją projektu: "Zaprojektowanie i wybudowanie Terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu wraz z przekazaniem do użytkowania". Na zlecenie firmy Agrosad, zapewniamy obsługę geodezyjną prac w zakresie niwelacji, plantowania terenu przyszłego terminalu LNG.

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla autostrady A-4 i A-18 15.04.2010
W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o/Wrocław, firma Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o. wykona Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla dostosowania istniejącej autostrady A-4 (odcinek Wrocałw-Krzywa) i autostrady A-18 (odcinek Krzywa-Golenice) do warunków autostrady płatnej. Na mocy podpisanej z Tebodin SAP-Projekt umowy, Fotokart pozyska w ramach tego projektu mapę topograficzną oraz wykona redakcję numerycznego modelu terenu oraz ortofotomapę.

«nowsze starsze»