Strona GłównaO NasProjektyPracaKontaktGaleria
Witamy

Bardzo miło nam powitać Państwa na stronach firmy FOTOKART.

Firma Fotokart powstała w 1997 roku i zaliczana jest do największych firm geodezyjnych i geoinformatycznych w kraju. Renomę i rozpoznawalność marki zawdzięczamy wysokiemu standardowi oferowanych usług, wykwalifikowanej kadrze i nowatorskim metodom pracy.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, dodatkowo posiadamy dwa biura w Świnoujściu i Katowicach. Zapewniamy stale zwiększającemu się gronu Klientów szeroką gamę usług geodezyjnych, geoinformatycznych i fotogrametrycznych oraz dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze opracowania zyskują duże uznanie w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne referencje. Oferowany przez nas skaning laserowy - innowacyjna technika pomiaru, dotąd rzadko stosowana w Polsce, cieszy się coraz większą popularnością. Fotokart dysponuje sprzętem i personelem, zdolnym do realizacji tego typu prac.

Zatrudniamy ponad stu specjalistów których wyposażamy w nowoczesny sprzęt geodezyjny i najbardziej efektywne narzędzia informatyczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejszej prace geodezyjne i geoinformatyczne dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Głównymi odbiorcami naszych usług są:

  • urzędy administracji państwowej i samorządowej,
  • przedsiębiorstwa budowlane,
  • zakłady przemysłowe,
  • krajowe i zagraniczne biura projektowe i inżynieryjne.

Wysoki poziom oferowanych usług i produktów utrzymujemy dzięki udoskonalaniu zarządzania przez jakość oraz inwestowaniu w rozwój zawodowy pracowników. Stale poszukujemy i wdrażamy coraz nowocześniejsze rozwiązania organizacyjne i technologiczne. W 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000. Jednostką certyfikującą naszą firmę był Germanischer Lloyd Certification. Jakość i terminowość dostarczanych opracowań oraz dokładne spełnianie oczekiwań zleceniodawców są dla nas etapami na drodze do osiągnięcia głównego celu, jakim jest zaufanie naszych klientów.

Aktualności

Budowa CH Zielone Arkady w Bydgoszczy 14.10.2014
Obsługujemy budowę Galerii Handlowej Zielone Arkady w Bydgoszczy. Jest to największa jak do tej pory budowa centrum handlowego w tym miescie. Fotorelacja w prasie o naszych geodetach

Wygraliśmy informatyzację zasobu w Katowicach 26.04.2011
Fotokart wraz z OPGK Koszalin (po ciężkich bojach min. w KIO) wygrał przetarg na informatyzację zasobu. Wartość kontraktu opiewa na 1.89 mln zł netto. Termin realizacji - grudzień 2011. Szykuje nam się dużo skanowania (ok. 900 tys. dokumentów) i jeszcze więcej opisywania metadanymi. Projekt będzie realizowany w PF-1.

Gratulacje dla Fotokartu 31.03.2011
Firma Geomatyka-Kraków, producent programu EWID 2007, gratuluje na swoich stronach naszej firmie (OBEJRZYJ GRATULACJE) stworzenia oprogramowania, które potrafi współpracować z programem EWID 2007 w zakresie wymiany plików SWDE (Standard Wymiany Danych Ewidencyjnych). EWID 2007 został wybrany przez wiele ośrodków powiatowych do prowadzenia ewidencji gruntów i budynków. Fotokart jest jedną z pierwszych firm w Polsce, które opracowały system wymiany kompletnych danych ewidencyjnych z tym programem.

Przebudowa ul. Struga w Szczecinie wreszcie ruszy! 28.01.2011
Rozpoczyna się jedna z największych i najważniejszych inwestycji drogowych w Szczecinie. W 2013 roku pojedziemy zmodernizowaną ulicą Struga. Dzięki temu znacznie poprawi się dostęp do szczecińskiego portu. Prace wykona polsko – czeskie konsorcjum firmy Eurovia, które podpisało z Fotokartem umowę na kompleksowa obsługę geodezyjną. Przebudowane zostanie ok. 2,5 km drogi będącej główną trasą wjazdową i wyjazdową z miasta. Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Jasnej do ul. Pomorskiej. Układ ulicy Struga zmieni się diametralnie. Stanie się ona nowoczesną i bezpieczną arterią pozbawioną skomplikowanych i zakorkowanych skrzyżowań.

starsze»