Strona GłównaO NasProjektyPracaKontaktGaleria
Praca

FOTOKART jest nowoczesna firma, która od wielu lat działa z powodzeniem w branży geodezyjnej. Geodetom, fotogrametrom i studentom wydziałów geodezji oraz kierunków pokrewnych oferujemy pracę w młodym, dynamicznie rozwijaj±cym się zespole, uczestnictwo w ciekawych projektach oraz możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sprzętu. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie, natomiast dwa pozostałe biura w Katowicach oraz w Świnoujściu. Naszym pracownikom gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie nowych i doskonalenie posiadanych umiejętności.

Od kandydatów oczekujemy podstawowej wiedzy z zakresu geodezji lub fotogrametrii oraz umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane współprac± prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny, CV, kopię dyplomu, kopię uprawnień oraz inne dokumenty potwierdzaj±ce kwalifikacje) drog± elektroniczną na adres fotokart@fotokart.pl

W C.V. prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Fotokart Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych /Dz.U. poz. 1000/ oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna